5 Günlük Sıkı Diyet Günlüğü ve Diyet Beslenme | Evdeki Hanımların Zayıflama , Pratik ve Bilgi Günlüğü

5 Günlük Sıkı Diyet Günlüğü ve Diyet Beslenme

SHARE
, / 265 0

6.Diyet Günü, 2.ETAP

Diyetlik Kahvaltı

Diyetlik Kahvaltı

Kahvaltı :

Günaydın ilk beş günlük sıkı diyet beslenme ile bayramda alınan kilolardan kurtuldum şimdi sağlıklı beslenme ve dikkatli seçimlerle ile diyete devam. Şu an güncel kilom 59,300 bu yıl acelem yok. Hedefim 55 e ulaşmak için yavaş yavaş devam edeceğim. Biliyorsunuz bu benim yaşam şeklim. Çocuklarıma da örnek olmam gerektiği için ömürlük devam sağlıklı yaşama. Kahvaltıdan önce yine bir tatlı kaşığı chia tohumunu büyük bir bardak su ile içip güne başladım. Kahvaltıda da yumurta can protein kaynağımızı dereotu, domates, salatalık biraz peynir ve zeytinle afiyet ile yedim. Ardından da geleneksel sporum ev temizliğini yaptım. Evet tiroidlerime rağmen kilo veriyorum fakat ciddi bir basen ve göbek çalışmam gerekiyor. Bu yıl ki hedeflerim bu diyet ise ericeksiniz zalım kilolar?

 

Kuruyemiş

Kuruyemiş

Öğlen Öğünü:

Öğle yemeği yine yemedim sanırım bu düzene bir süre daha devam edeceğim. Saat 15:00 gibi sade kahve yanında kuru yemişler yedim. Biraz da bu acıkmama durumu chia tohumundan kaynaklanıyor. Gün içinde şekersiz cay ve bol su içtiğim için acıkmaya fırsatım kalmıyor. Akşam yemeğine bir saat kala yine bir tatlı kaşığı chia tohumu ve su içip akşam da az yememe yardımcı olacak. Böylece hem az yiyorum hemde vitaminler açısından vücudumu desteklemiş oluyorum. Öğlen kızımı okula bıraktıktan sonra biraz yürüyüş yapıp geliyorum eve. Her anı spora çevirip hareketimizi arttırmamız lazım.

 

 
98-2Akşam Öğünü:

Akşam yemeğim de de havaların soğumasını fırsat bildim. Mercimek çorbası ekmek yerine bir tane lorlu börek ve yeşillik. Afiyet oldu bile. Akşam yatmadan da mekiğimi çekip yatarım. Günüm gayet hareketli ve diyete uygun geçti. Sağlıklı yaşama devam. Bye bye kilolar?

Yanıtla

Your email address will not be published.

*

PASSWORD RESET

LOG IN