44.Diyet Günlüğü: Kahvaltının Önemi ve Meyvenin Yemenin Diyetteki Yeri | Evdeki Hanımların Zayıflama , Pratik ve Bilgi Günlüğü

44.Diyet Günlüğü: Kahvaltının Önemi ve Meyvenin Yemenin Diyetteki Yeri

SHARE
, / 5023 0
Diyet Kahvaltı

Diyet Kahvaltı

 

 

Günaydın günün güzel geçmesi için sağlıklı bir kahvaltı yapmak şart. Kahvaltıda reçel yemiyorum. Bu yüzden meyve yemeği tercih ediyorum. Kahvaltıda tatlı bişiler canınız çekiyorsa çok tatliş bir alternatif ,tam tahıllı ekmek üstüne bir çay kaşığı bal ve dilimlenmiş kivi süper oldu. Diğer dilimimiz yine tam tahıllı ekmek üstüne pul biber zeytin ve yeşillikler oda süper oldu. Yanında şekersiz çay afiyet ile yapıldı kahvaltımız.Güzel tabaklar ile önce gözümüz doyuyor, sonra sağlıklı alternatiflerle karnımız doyuyor.

 

 

 

 

Diyet Öğün

Diyet Öğün

 

 

Bugün yoğun ve düzensiz bir gün oldu.Öğle öğünümü geçiştirmek zorunda kaldım bir armut yedim. Öğleden sonra tabi ki de sade kahve olmazsa olmazımız. Akşamda bulgurlu ve kıymalı pırasa, son demlerinde iken vedalaşmak için bir pırasa yemeği yapalım dedik. Soğan ve sarımsağın kuzeni olan pırasa diyetlerin olmazsa olmazı bu kış bol bol tükettik kendilerini. Güçlü bir antioksidan olan pırasa kardeş içeriğinde bulunan vitamin ve mineraller ile mutlaka mevsiminde tüketilmesi gereken sebzelerden bu arada bir pırasa ortalama 50 kaloridir ? ne diyoruz sağlıklı beslenme ile seni yeneceğiz zalım kilolar zayıflıcaz??

Yanıtla

Your email address will not be published.

*

PASSWORD RESET

LOG IN