38.Diyet Günü: Dışarıda Sağlıklı Beslenme ve Diyeti Bozmadan Diyete Devam Etmek | Evdeki Hanımların Zayıflama , Pratik ve Bilgi Günlüğü

38.Diyet Günü: Dışarıda Sağlıklı Beslenme ve Diyeti Bozmadan Diyete Devam Etmek

SHARE
, / 5155 0
Diyet Kahvaltı

Diyet Kahvaltı

Günaydın bugün arkadaşta kahvaltıdayız. Sağolsun arkadaşlar hele ki sağlıklı beslenen arkadaşlar yüz kez sağolsun. Hem sağlıklı hem diyet hemde lezzetli daha ne isterim ki. Güzel bir günde güzel bir kahvaltı ve güzel sohbetler oldu benim için. Mantar ve biber sote, yeşillikler,yumurta ve patates salatası ellerine sağlık arkadaşımın. Ne diyoruz hem zayıflarız hemde gezeriz biz çünkü bizimki diyet değil yaşam şekli?

Diyet Kahve

Diyet Kahve

 

Sade kahvem miss misss. Kahve bahane sohbet şahane. 🙂

 

 

 

 

 

38-2

Yine gezmelerde isek öğle öğünü biraz geç yendi yemekle kalmadık sarma ve dolma yedik. Bizde böyle hem yeriz hem zayıflarız. Size bir sır verecem: birazcık da tatlı yedim ama azcık. Biz bugün gezmelere doymadık o yüzden yürüyüş haricinde hic bir şey yapamadım aktivite adına.Akşama dengelemem şart oldu. Malum hem yemek yemeyi sevip hemde zayıflamak zorunda olmak biraz denge yapmayı öğretti bana. Yemekler leziz bizler diyetteyiz, bu kiloları veririz?

 

38-3

Gün boyu yedik içtik… Artık aksamda abartmamak lazım dimi 🙂 Kabak çorbası kurtarıcımız olsun. Hem kalorisi düşük, hem metabolizma çalışır, hem yağ yakar hemde günü dengeler. Daha ne olsun. Ne diyoruz yemek yiyerek seni eritecez göbüşşş?

Yanıtla

Your email address will not be published.

*

PASSWORD RESET

LOG IN