33.Diyet Günü: Doğal Beslenme ve Doğal Yeşilliklerle Beslenme | Evdeki Hanımların Zayıflama , Pratik ve Bilgi Günlüğü

33.Diyet Günü: Doğal Beslenme ve Doğal Yeşilliklerle Beslenme

SHARE
, / 5407 0
Yeşillikli Kahvaltı

Yeşillikli Kahvaltı

 

Günaydın günlerden pazar olunca kahvaltı da geç yapılınca menemen yapar bol yeşillikle yeriz. Domates bildiğiniz gibi piştiği zaman faydaları çok artan bir sebze. o yüzden menemen candır ;)) Bahar geldi sebzeler,meyveler arttı. Buna en çok sevinen benim sanırım yeşilliklerim arttı. Gerçekten Artık bir öğünümde yeşillik olmazsa o öğünü eksik hissediyorum. Ne kadar da çok severmişim ben. Diyet yaparken zorlanmadığım tek konu yeşillik ve salata tüketimi oluyor. Annem küçücük çocukken bile limonlu marul yemeyi sevdiğimi söylüyor. 😉 Ne diyoruz sağlıklı beslenerek yeneceğiz metabolizmayı?

 

 

 

Kahve

Kahve

Geç kahvaltı yapınca kahve saatimiz şaştı,sade kahvem öğle öğünüm oldu. Öğle yemeği yemedim 6_7 adet badem ve iki kayısı yedim.

 

 

 

Diyet Kısır

Diyet Kısır

 

 

Geç kahvaltı ve atlanan öğün erken akşam yemeği demek.Saat 17:00 gibi kısır yaptık. Tamamen köydeki doğal ürünlerle leziz mi leziz bir kısırdı. Güzelce yedim. Aksam acıkmam mümkün değil bugün çocuklarla oyun oynarken bayağı ip atladım. Gezmelerde olunca düzen bozuluyor elimden geldiği kadar dikkat ettim artık yarin yine özenli bir menü yapmam lazım.? ne diyoruz zalim kilolar bye bye?

 

Yanıtla

Your email address will not be published.

*

PASSWORD RESET

LOG IN