24.Diyet Günü: Sabah Kahvaltısında Meyve ve Sebze Ağırlıklı Beslenme | Evdeki Hanımların Zayıflama , Pratik ve Bilgi Günlüğü

24.Diyet Günü: Sabah Kahvaltısında Meyve ve Sebze Ağırlıklı Beslenme

SHARE
, / 5715 0

24-

Günaydın güne kahvaltı ile başlamak en güzeli. Göz yumurta çocukların kahvaltısı ile uğraşırken biraz fazla pişti, gizlenmiş yumurta kıvamını aldı. Bir dilim tam buğday ekmeği ile yaptım kahvaltımı  . Tabi ki de Sınırsız şekersiz çay ile. Yumurtamız baharatlı, yeşilliğimiz limonlu, c vitamin desteğimiz kivi ile bayağı yeşil bir kahvaltı oldu bugün. Gitsin yağlar?

 

 

24-124-2

Ara öğünüm olmazsa olmazım sade kahvemi bir hurma eşliğinde içtim. Bugün öğle öğününde 1 baget tavuk,salata,1 yemek kaşığı bulgur pilavı,haşlanmış sebzeler afiyet ile yendi. Akşama da sadece çorba içmeyi planlıyorum bakalım yapabilecek miyim. ?

 

 

 

 

24-3

Bugün öğle öğünüm de güzel yiyince hiç acıkmadım. O yüzden de acil durum yemeği yoğurt pul biber, sumak, kekik imdadıma koştu. Çokta leziz oldu. Akşamları ne kadar az kalori alırsak o kadar kardayız demektir. Malum yaza az kalmışken hadi gidin kilolar gidin ve geri dönmeyin kilolar?

Yanıtla

Your email address will not be published.

*

PASSWORD RESET

LOG IN