13.Diyet Günü: İyi Beslenme ve Spor | Evdeki Hanımların Zayıflama , Pratik ve Bilgi Günlüğü

13.Diyet Günü: İyi Beslenme ve Spor

SHARE
, / 5849 0

Diyet Listesi

Sağlıklı Beslenme Puanı
4
4 Puanı

[highlight text=”13.Diyet Günü” color=”red”]
13-1
Günaydın: Bugün sabah yine yeşilliklerin baş rolünde bir kahvaltı daha aaaa oda ne kısır mi oooo sabah sabah :)) evet ne yapayım kısır akşam komşum verdi yiyemedim bende kahvaltıda götürdüm 😛 . Bugün yine hava mis kesinlikle işlerini bitirip yürüyüş yapmak istiyorum. 3 ay içinde bütün fazla kilolar atılıp sıkılaşmam lazım?
Bol hareket günde 10.000 adım ve bol mekik ile bu işi çözebiliriz diye düşünüyorum. Ne demiştik Zalım kilolar o göbüşü acilen terk edin?

 

 

 

13-2
Öğlen öğününde yediklerime bakınca sanmayın bir dünya kalori aldım. Bunların 100 gr.mi 385 kalori ve kutu toplamda 110 gr. İçinde 20 kurabiye var. Ortalama kurabiye başına 20 kalori almış oldum. Çay ile bunları yedim ben bir güzel oldu çok iyi geldi?. Öğle öğününü yapmış oldum öğleden sonra bir portakal yedim. Afiyet oldu bile bu kurabiyeler A101’den buldum. Alışverişlerinizde kalorileri okumak ve içindekilere bakmak gerçekten çok önemli bazen böyle sürprizler ile de karşılaşabilirsiniz. Zalım kilolar gideceksiniz ;))

 

 

 

13-

İyi akşamlar o gördüğünüz hazır köfte değil ? Çocuklar hazır köfte istiyorsa anne evde yapar hazır köfte imiş gibi sunar :)) Nasıl mı ? İki kez çekilmiş kıyma içine bayat ekmek içi yumurta tuz karabiber atıyoruz iyice yoğurup parmak parmak yapıp biraz kareleştiriyoruz ve teflonda pişiriyoruz. Çocuklarda bizde afiyetle yiyoruz. Ben 2 köfte 2 kaşık yeşil fasulye ve yeşillik yedim. Çok şükür bugünde dikkatli bir şekilde beslendim, bol bol yürüdüm güzel verimli bir gündü benim için. Ne diyorduk:  Çalışacaksın metabolizma (:

Yanıtla

Your email address will not be published.

*

PASSWORD RESET

LOG IN